Connect with us

Yaşam

11 çocuğu olan kadının hayali hayrete düşürdü

ABD’de yaşayan Courtney Rogers isimli 11 çocuklu kadının hayali duyanları şaşkına çevirdi. Toplamda 14 çocuk sahibi olmak istediğini itiraf eden Rogers, ‘yok artık’ dedirtti.

Published

on

By

ABD’nin New Mexico eyaletinin başkenti Santa Fe’de yaşayan ve evlendiğinden itibaren her yıl bir çocuk doğuran 36 yaşındaki Courtney Rogers’ın hayali duyanları şoke etti.

Hali hazırda 11 çocuk annesi olan Rogers, hedefinin 14 çocuk dünyaya getirmek olduğunu söyledi. Alık gıda giderlerinin 10 bin TL olduğunu söyleyen Rogers, “Evde olmak ve çocuklarla ilgilenmek keyifli. Zorluk yaşamıyorum. Hatta bir yere gitmek için 15 kişilik bir minibüs kullanıyoruz. Her şeye rağmen çocukları seviyorum.” dedi.

İki yıl önce hedefi 12 çocuktu

Rogers, iki yıl önce gazetelere manşet olmuş, “Tekrar bebek beklediğimiz için mutluyuz. İlk üç aylık dönemde iki kez düşük yaptığım için bir gerginlik duyuyordum, ama şu an 33. haftadayız ve çok heyecanlıyız. Bebeğimi kucaklamak için sabırsızlanıyorum” açıklaması yapmıştı.

11 çocuk sahibi olmanın yoğunluk yarattığını söyleyen Chirs ve Courtney tüm zamanlarını çocuklarını büyütmek için harcıyor ve yılda yalnızca bir kez çift olarak başbaşa dışarı çıkıyor. Ailede ise herkesin adı C harfiyle başlıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar