Connect with us

Yazar

14 Aralık’a dikkat!

Dr.Astrolog Şenay DEVİ 14 Aralık’ta yaşanacak Güneş tutulmasının burçlara etkisini Londra Gündem okurları için kaleme aldı…

Published

on

By

KOÇ 

Güneş tutulması Koç burcunun doğum haritalarında 9. evinde olacak. İstediğiniz hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekecek. Bazı engellerin zorluklara ve gecikmelere neden olması muhtemeldir. Sizden yaşça büyük erkekler ile sorunlar tartışmalar yaşanabilir. Sözlerinizde kırıcı olmamaya öfke ile hareket etmemeye özen gösterin. Tutulma enerjisi ile tutulmayı takip eden 10 gün boyunca seyahatlerde zorluklar söz konusu, dikkat edin.

BOĞA

Güneş tutulması doğum haritalarınızda 8. evde gerçekleşecek. Enfeksiyonlardan ve diğer sağlık sorunlarından korunmak için dikkatli olmalı beslenme ve uyku düzeninize daha fazla önem vermelisiniz.   Aile meseleleri söz konusu olduğunda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmanız muhtemeldir. Mali konular da endişeleriniz artabilir sizi yanlış yönlendirecek kişilere itibar etmemeli kendi doğrularınıza sarılarak kararlar almaya gayret etmelisiniz.  İş ve eğitim hayatınızda duygusal değil akıl zeka ile değerlendirmelerde bulunmanız başarı ve kazanımları yükseltecektir.

İKİZLER

Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınız da 7. evinizde etkili olacak. Formda kalmak için  çabalarınıza rağmen, ciddi bir şey olmasa da bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık ile ilgili ufak tefek sorunlar, konsantrasyonunuzu önemli bir şeyden uzaklaştırabilir, dikkatli olmalı endişelerin sizi baskılamamasına özenli olmalısınız. Eşinizle sevgilinizle olan ilişkinizde karşı taraftan aşırı beklentileriniz nedeniyle bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda  6. evde etkili olacak. Tutulma sizin için 6. evi işgal edecek. Tam Güneş tutulması iş hayatlarınızda faydalı gelişmeleri beraberinde getirecek. İş hayatınızda göstereceğiniz iyi performans  geçmişte sizi engelleyen kısıtlayıcı bir durumdan çıkmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, önemli kararlar verirken son derece dikkatli olmalısınız.

ASLAN

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda  5.nci evinizde etkili olacak. Korkular, kaygı, hayal kırıklıklarının yarattığı olumsuz düşüncelerinizin tamamından şifalanacaksınız  Bu nedenle,  ilişkideki derinliği geliştirmeye yardımcı olabilecek duygusal yollarla dikkatlice ele alabilmenin sevgiye inanarak, sevilmenin yüceliğini kalbinizde hissedebilmenin mükafatını alacağınız enerjiler hakim. Gelir kaynakları ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz.

BAŞAK 

Tam Güneş Tutulması  doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak. Ailevi konularda sorunlar beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. İş cephesinde, prestijinizi veya statünüzü sağlam tutmak için disiplinli çalışma ve dikkatli olmanız önem taşımakta.  Bu süre zarfında beklenebilecek herhangi bir yasal sorun resmi daireler ile ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız huzur içinde çalışmanıza izin vermeyebilir ve daha da yorulmanıza neden olabilir.

TERAZİ

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda 3. evinizde etkili olacak.  İş cephesinde kardeşlerinizle ve yetkili kişiler ile ilişkilerinizde iletişiminizde düzeliyor. Spekülasyon veya mali konularla ilgili tüm önemli kararların halledilmesi veya daha ileri bir zaman için bekletilmesi gerekebilir. Bu süre zarfında yeni bir proje veya girişim başlatmaktan kaçınmalısınız.

AKREP

Tam Güneş tutulması  doğum haritalarınızda 2.nci evinizde etkili olacak. Evdeki atmosfer ve aile üyeleriyle tutulma enerjisi ile büyük olasılıkla sorunlar yaşayabilir. Özellikle miras ortak mallar ile ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir.  Finansmanla ilgili konular sizi endişelendirebilir. Aylık bütçeyi aşabilirsiniz ve gereksiz masraflar karşınıza çıkabilir.

YAY

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda 1. evinizi etkileyecek. Haritanızdaki bu tutulma konumu muhtemelen sağlığınızı etkileyecektir. Akciğerlerinizde rahatsızlık hissedebilirsiniz veya solunum problemleri sizi rahatsız edebilir. Giderlerin daha yüksek olması muhtemeldir ve aylık harcama tahminlerinizi bozar. Ancak, başkalarından borç almamanızı tavsiye ederim. Başkalarını mutlu etmeye çalışırken kendinizi zora sokmanız büyük sorunlara yol açabilir.

OĞLAK

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda 12. evinde etkili olacak. Gizli ve açık düşmanlıklara dikkat. Bu süre zarfında ani bir kayıp veya beklenmedik bir yüksek tutarda masrafla karşılaşmanız muhtemeldir. Bunların hepsi zihinsel huzursuzluğa yol açabilir. Büyük bir finansal kriz yaşama olasılığına karşı gözünüzü dört açmalısınız. Bu durum, bu dönemde sağlığınızı bile etkileyebilir.

KOVA

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda 11.nci evinizde etkili olacak. Finansal açıdan oldukça şanslı gelişmelere hazır olun. Bilinmeyen bir kaynaktan beklenmedik bir fayda bile elde edebilirsiniz. Üstelik birinden ödenmemiş herhangi bir miktar varsa, bu size gelip sizi mutlu edebilir. İlişkileriniz, sevdiğiniz insan ve dostlarınız ile ilişkileriniz güçlenecek daha uzun özel gelişmeler sizleri karşılayacak.

BALIK

Tam Güneş tutulması doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde etkili olacak. Güneş tutulması, kariyer veya mesleği kontrol eden 10. evde gerçekleşecek. İş hayatınızda meydana gelen durumlardan dolayı kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Rutin çalışma ortamı garip görünebilir. Beklenen sonuçları elde etmek için iş stratejilerini veya politikalarını yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Özel çabaların gösterilmesi gerekebilir veya sisteminizi yenilemek zorunda kalabilirsiniz.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…
Dr.Astrolog Şenay DEVİ

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar