Connect with us

Magazin

’18 kilo altınım var’ diyen Kobra Murat’ın evini görenler şaştı kaldı!

‘Kobra Murat’ lakabı ile bilinen Murat Divandiler, daha önce katıldığı bir programda “18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var” demişti. Kobra Murat’ın altınları kadar evi de merak ediliyordu. İşte Kobra Murat’ın görenleri şaşkınlığa uğratan evi…

Published

on

By

Kobra Murat yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. “Çocuklarımın hepsine ev aldım” diyerek gelir derdi olmadığını söyleyen Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler “18 tane evim, dükkanlarım, yazlıklarım var. 2 tane altın kasamız var. İçinde 18 kilo altın var” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

“Birikimim çok var. Çocuklarıma evlerini aldım. Yazlıklarını aldım. Büyük oğluma araba aldım. Torunumun biberonu bile altından” diyen Kobra Murat’ın evi de merak konusu oldu.

‘Noluyo ya’ programına konuk olan Kobra Murat’ın evi görenleri şaşırttı. “Her şeyi karımla çocuklarımla kendimiz yaptık” diyen ünlü şarkıcı “Yuvamda çok mutluyum. Hepsi kendi emeğim. Bu taşları biz yapıştırdık” dedi.

Nalınları gösteren Kobra Murat “Bunlar sadece Topkapı Sarayı’nda var” diyerek şaşırttı. Ünlü isim açıklamasının devamında “Bu illa düğünde giyilir. Gümüş terlik bu da altını da kasada” dedi.
Kobra Murat “Dükkanımı ve yanındaki gecekonduyu yıkıp 5 katlı bina yapacağım. Kobra Konağı yazdırıp çocuklarıma hatıra bırakacağım” dedi.

Ünlü şarkıcı ayrıca “Hayatta altın bozdurmayız. Sıkışırsak belki ama… Bize küflü altınlı derler…” yorumunda bulundu. Kobra Murat’ın kızı da çekimlerde gerçek altınlarını takarak görüntülendi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar