Connect with us

Magazin

20 yıl önce boşanan Bruce Willis ile Demi Moore karantinada buluştu…

2000 yılında boşanan Bruce Willis ile Demi Moore karantinada buluştu. Bruce Willis yeni eşini de alıp Demi Moore’un evinde karantinaya girdi…

Published

on

13 yıllık evliliklerini bitirmelerinin üzerinden tam 20 yıl geçti. Artık evli olmasalar da iki iyi arkadaş olarak hayatlarına devam ediyorlar. Ünlü çift bunun son örneğini de geçtiğimiz günlerde sergiledi.

1987’de başlayan evliliklerini 2000 yılında bitirdikten sonra kendi yollarına devam eden Bruce Willis ile Demi Moore karantina günlerinde buluştu. Çiftin kızı Tallulah Willis de bu buluşmaya dair pozları sosyal medya hesabından paylaştı. 2009 yılından bu yana Emma Heming ile evli olan Bruce Willis eski eşi ve çocuklarını karantina günlerini hep birlikte geçirdikleri Demi Moore’un evinde ziyaret etti.

Kalabalık aile, coronavirüs karantinası sırasında morali yüksek tutmak için çeşitli eğlenceli faaliyetler yapıyor. Bunlardan biri de yeşil beyaz çizgili pijamalar giyip objektife poz vermek oldu. İşte o sırada çekilen pozları da çiftin 26 yaşındaki ortanca kızı Tallulah; Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Bu poza da çok sayıda yorum ve beğeni geldi.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar