Connect with us

Magazin

9 çocuğu olan İzzet Yıldızhan: “Hedefim 12 çocuk!”

9 çocuğu olan İzzet Yıldızhan, 10 çocuk sahibi dünyaca ünlü ABD’li aktör Eddie Murphy’ye meydan okuyarak, “Eddie Murphy sen kimsin ya! Rekora benim sahip olmam gerekiyor. İlk hedefim bu sayıyı 12’ye çıkarmak” ifadelerini kullandı.

Published

on

By

Müzik kariyerinin yanı sıra yaptığı açıklamalarla da sık sık gündeme gelen İzzet Yıldızhan, Kıbrıs konserinde de ilginç bir çıkış yaptı. Önceki akşam Kıbrıs’taki bir otelde konser veren sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

YAŞ ORTALAMASINI DÜŞÜRMEK İÇİN

9 çocuk babası olan İzzet Yıldızhan’a bir araştırma şirketinin yapmış olduğu araştırmada, Türkiye nüfusunda yaş ortalamasının her geçen yıl arttığı sonucu çıktığı hatırlatıldı.

“EDDİE MURPHY SEN KİMSİN YA!”

Ünlü şarkıcı verdiği yanıtla 10 çocuk sahibi dünyaca ünlü yıldız Eddie Murphy’ye meydan okuyarak şunları söyledi;

“Türkiye’nin yaş ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğim. Bir aktör var Eddie Murphy diye, 10 çocuğu varmış. Eddie Murphy sen kimsin ya! Anlaşılan o ki bu rekora yine benim sahip olmam gerekiyor. 9 çocuğum var, ilk hedefim bu sayıyı 12’ye çıkarmak.”

DEDE DEĞİL BÜYÜKBABA

İzzet Yıldızhan, büyük oğlu Mustafa’nın önümüzdeki hafta nişanlanacağını açıkladı: “Mustafa evlilik yolunda ilk adımı atıyor. Huzur, mutluluk dolu yuvaları olur inşallah. Nasip olur da çocukları olursa, şimdiden söylüyorum ‘dede’ kelimesini duymak istemiyorum. ‘Büyükbaba’ diye hitap edilmesi tercihim.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar