Connect with us

Dünya

90 milyon dolarlık film: Batgirl için şoke eden karar

HBO Max’in 90 milyon dolarlık Batgirl filmi rafa kalktı. Warner Bros. filmi planlandığı gibi HBO Max’te yayınlamayacak ya da sinema salonlarında vizyona girmesine izin vermeyecek. Filmin başrollerinde ise Leslie Grace ile bir dönemin Batman filmlerinin unutulmaz oyuncusu Michael Keaton rol alıyordu.

Published

on

Warner Bros, sinema endüstrisinde şok etkisi yaratan bir karar alarak Batgirl filmini izleyici ile buluşturmayıp ve tamamen rafa kaldırdı. Filmin çekimleri tamamlanmış olduğu halde alınan bu karar dikkat çekti.

New York Post’un haberine göre, Warner Bros. filmin test izleyicilerinden gelen kötü tepkilerden sonra yayınlanamayacağına karar verdi.

DC Films başkanı Walter Hamada, 2020’nin başlarında DC Genişletilmiş Evren (DCEU) ve DC Films çoklu evreni ile stratejilerini ortaya koymuş ve her yıl sinemalarda dört adede kadar film yayınlamayı hedeflemişti. Ancak bu açıklamalardan kısa süre sonra dünyada pandemi ilan edilince planlanan yayın programı da alt üst oldu.

90 milyon dolarlık filmde Tim Burton’ın Batman serisinde rol alan Michael Keaton yeniden Batman olarak beyaz perdeye dönmeye hazırlanırken, Batgirl olarak da Leslie Grace yer alıyordu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar