Connect with us

Spor

A Milli Takım’ın EURO 2020 şarkısı hazır

Mustafa Sandal’ın A Milli Takım için EURO 2020’ye özel hazırladığı, dostluk ve kardeşlik temalı şarkının hazır olduğu belirtildi. Şarkının klibinin ise önümüzdeki günlerde çekileceği ifade edilirken, klipte 11 ünlü sanatçının da yer almasının planlandığı açıklandı.

Published

on

2002 yılındaki Dünya Şampiyonası’nda Milli Takım’a Pazara Kadar şarkısıyla uğurlu gelen Mustafa Sandal, şimdi de EURO 2020’ye özel şarkı besteledi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in çağrısıyla EURO 2020 için kolları sıvayan Sandal, “2002’de hocama ve Milli Takım’a uğurlu gelmiştik. Şimdi sıra Avrupa Şampiyonası’nda! Şenol Hocam’a ve federasyon yetkililerine bu çok kıymetli milli göreve beni ve ekibimi layık gördükleri için çok teşekkür ederim” demişti.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Sandal, EURO 2020 şampiyonası için yazdığı şarkıyı sonunda bitirdi. Yapılan gizlilik anlaşması gereği sadece federasyonun yetki verdiği birkaç kişi ve Şenol Güneş tarafından dinlenen dostluk ve kardeşlik temalı şarkıya önümüzdeki günlerde bol sürprizli bir klip çekilecek. Klipte 11 ünlü sanatçı yer alacak ve şarkıyı seslendirecek. Klibin de hazırlanmasının ardından şarkı UEFA’ya gönderilecek.

EURO 2020, 12 Haziran-12 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Turnuvanın açılış maçı ise 11 Haziran gecesi Türkiye-İtalya arasında oynanacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar