Connect with us

Magazin

ABD’li ünlü oyuncu Jennifer Aniston’dan açıklama: Aşı olmayanlarla…

Friends dizisiyle şöhrete kavuşan ABD’li ünlü oyuncu Jennifer Aniston Covid-19 aşısı olmayanlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Bir moda dergisine konuşan 52 yaşındaki oyuncu, Covid-19 aşısı olmayan yakınlarıyla görüşmeyi kestiğini söyledi.

Published

on

Aniston, “Haftalık rutinimde olan bazı insanlarla görüşmeyi kestim. Bu kişiler ya aşı olmayı reddettiklerini söylediler ya da aşı olup olmadıklarıyla ilgili bilgiyi gizlediler. Bu çok talihsiz bir durum gerçekten” dedi.

Aniston, “Bence aşı olduğunu ya da olmadığını söylemek hem ahlaki hem de profesyonel bir zorunluluk olmalı çünkü her güç test olmuyoruz artık. İşin farklı bir boyutu daha var o da herkesin kendi fikri var fakat fikirler korku ya da propaganda haricinde bir şeyden beslenmiyor” ifadesini kullandı.

Koronavirüs salgınının başladığı zamanlarda kamuoyunu bilinçlendirmek isteyen Aniston o dönemlerde maske takılması tavsiyesinde bulunmuş ve bunu sık sık dile getirmişti. O dönemlerde Aniston, “Basit ve etkili bir yöntem olan maske takmanın önerilmesi insanların canı pahasına siyasileştiriliyor. Bu tartışmaya açık bir konu olmamalı. Eğer insanların hayatlarını önemsiyorsanız bir maske takın” demişti.

Kaynak: Sözcü

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar