Connect with us

Magazin

ABD’li yıldız Gwyneth Paltrow’un tanıttığı ‘vajina kokulu mum’ patladı!

ABD’li yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow’un piyasaya sürdüğü “vajina kokulu mum”, ürünü alan bir kadının evinde patlayarak yangın çıkardı. 75 dolara (yaklaşık 550 TL) satılan mum Ocak 2020’de çıkarılmıştı.

Published

on

ABD’li yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow’un piyasaya sürdüğü “vajina kokulu mum”, Birleşik Krallıkta bir kadının evinde patladı. Patlamanın ardından meydana gelen yangın korkuttu.

Britanya merkezli The Sun gazetesinin haberine göre, 50 yaşındaki Jody Thompson, ünlü oyuncunun “Vajinam Gibi Kokuyor” ismini verdiği ürünü internette katıldığı bir yarışmada kazandı. Medya danışmanı Thompson, mumu yaktığında yaklaşık 50 cm’lik bir alev sıçradığını ve şoke olduğunu ifade etti.

 “Dokunamayacağım kadar sıcaktı. Odam cehenneme dönmüştü”

Açıklamalarda bulunan Thompson, “Mum patladı ve her yere irili ufaklı alevler sıçradı. Hiç böyle bir şey görmemiştim. Alev alev yanıyordu. Dokunamayacağım kadar sıcaktı. Odam cehenneme dönmüştü. Sonunda alevleri kontrol altına aldık ve mumu ön kapıdan attık. Evi yakabilirdi. O anda çok korkmuştum ama şimdi geri dönüp baktığımda Gwyneth’in vajina mumunun oturma odamda patlaması komik bir olaydı” dedi.

Derleyen: Buket Gül

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar