Connect with us

Magazin

Acun Ilıcalı Avrupa Kupaları maçlarını Exxen’de kaç liradan izleneceğini açıkladı

Acun Ilıcalı Avrupa Kupaları maçlarını Exxen’de kaç liradan izleneceğini açıkladı. Acun Ilıcalı Avrupa maçları fiyatlandırmasının 25 TL’den başlayacağını söyledi.

Published

on

By

Acun Ilıcalı, Avrupa Kupaları maçları için UEFA’ya ne kadar ödeyeceğini ve futbolseverlerin kaç liraya maçları izleyebileceğini açıkladı. Ilıcalı, Mesut Özil transferindeki rolünü de anlattı.

Birçok konuda açıklamalarda bulunan Ilıcalı, Türk futboluyla ilgili soruyu da yanıtladı. Bir Fenerbahçeli olarak Mesut Özil transferinde önemli rol oynadınız ama aslında risk de aldınız bana göre…

“Fenerbahçeli taraftarların bir rüyası vardı. O da Mesut’un Fenerbahçe’ye gelmesi. Başkanımız bu konuda büyük çaba harcadı. Ben de Mesut’la olan dostluğumu kullandım ve o bu Mesut üzerinde ikna edici oldu. Çocukluğundan beri koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır Mesut. Çok ciddi teklifler varken güvenip Türkiye’ye geldi. Ben başka takım taraftarlarının bu olaya tepki göstereceğini zannetmiyorum. Benim Fenerbahçe’ye desteğim diğer takım taraftarlarına da örnek olmalı. Ben çılgın bir Fenerbahçeliyim, evet. Takımım için elimden gelen her şeyi yaparım, evet. Ama karşı takımlara olan saygım ve onlara karşı olan takdirim hiçbir zaman azalmadı, azalmayacak.”

UEFA maçları artık Exxen’de yayınlanacak. Nasıl bir stratejiniz var?

“Maçlarda büyük delilik yapacağım. Bize futbol maçlarının maliyeti yıllık 30 milyon Euro’dan fazla olacak. Fiyatları çok uygun yaparak herkesin Exxen seyretmesini sağlayacağım.”

25 TL’den başlayan fiyatlarla…

– (Gülüyor) Aynen… Aylık 25 TL’den başlayan fiyatlarla maç seyredilebilecek. Çok kazandığım zaman değil, daha çok insan seyrettiği zaman mutlu olan biriyim.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar