Connect with us

Magazin

Acun Ilıcalı iş vermediği için intihar girişiminde bulunmuştu! İşte Ceyda Ersoy’dan ilk açıklama

Cicişler lakaplı kardeşlerden Ceyda Ersoy, geçen gün Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermemesi nedeniyle intihar girişiminde bulunmuştu. Sağlığına kavuşan Ceyda Ersoy’dan ilk açıklama geldi.

Published

on

By

Esra Ersoy, geçtiğimiz gün kardeşi Ceyda’nın hastane görüntülerini Instagram hesabından, “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diye intihar etti” sözleriyle paylaşmıştı. Olayla gündeme gelen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Acun Bey’in mesajını bekledim

Durumunun iyi olduğunu belirten Ceyda Ersoy, “Ben de dünyadayım, sizlerleyim yaşıyorum. 3 saat daha hastaneye yetiştirilmeseymişim ölecekmişim. Ölmedim. Yoğun bakımda komadaymışım. O anlarda değişik haberler çıkmış hakkımda. Acun Ilıcalı beyi çok severim çok saygı duyarım ve çok iyi bir yapımcı. Ben bugüne kadar birçok projede yer aldım fakat kendisiyle hiç çalışmadım. Belki çalışırım, çalışmam bilemiyorum. Fakat bu kadar haberler olmuş ben yoğun bakımdayım, kim olursam olayım onun gibi iyi insandan geçmiş olsun mesajı beklerdim” diyerek sitem etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar