Connect with us

Magazin

Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun dizisi için Serenay Sarıkaya ile anlaştı

Acun Ilıcalı, Exxen’de gösterime girecek olan Leyla ile Mecnun dizisi için Serenay Sarıkaya ile anlaştı.

Published

on

By

Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce kurduğu dijital platform Exxen için çalmadık kapı bırakmıyor. Şu sıralar ise uzun bir süre sonra ekrana dönecek olan fenomen dizi Leyla ile Mecnun adlı dizi için kolları sıvayan ünlü televizyoncu, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın kapısını çaldı. Survivor konseyinden duyurusunu yaptığı Leyla ile Mecnun dizisi için yeni Leyla arayışına giren Acun Ilıcalı’ya ilk öneri Deniz Işın olmuştu. Dizinin yeni Leyla’sı olmayı kabul eden Işın’dan sonra şimdi de Serenay Sarıkaya şoku yaşandı.

Sözleşmede kriz çıktı

Leyla ile Mecnun dizisini yeni Leyla’sı Masumiyet dizisi ile yıldızı parlayan Deniz Işın olmuştu. Ancak yeni Leyla’da sözleşme krizi çıktı. Deniz Işın’ın başka bir dijital platformla sözleşmesi olması kriz çıkardı. O tarafta kriz sürerken sürpriz bir haber de geldi.

Leyla ile Mecnun dizisinin ilk bölümüne konuk olması için Seranay Sarıkaya’ya teklif götüren Ilıcalı, beklediği haberi aldı. Geçtiğimiz sezon da O Ses Türkiye için konuk olan Sarıkaya, Acun Ilıcalı’nın Leyla İle Mecnun isteiğini geri çevirmedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar