Connect with us

Magazin

Acun Ilıcalı’dan Erkan Petekkaya’ya: Gülüp geçiyorum

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, oyuncu Erkan Petekkaya’nın “Kanalınızda olmaktan utanıyorum” sözlerine, “Twitter dediğin konu, iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti. Gülüp geçiyorum ben bunlara” şeklinde yanıt verdi.

Published

on

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesinden dolayı kendisini “Kanalınızda olmaktan utanıyorum” şeklinde eleştiren Kırmızı Oda oyuncusu Erkan Petekkaya’yı yanıtsız bırakmadı.

Survivor’ın son bölümündeki ada konseyinde Ilıcalı, yarışmacılar Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in aileleriyle ilgili konuştu. Yaşanan olaylarla ilgili yorum yapan Ilıcalı, Erkan Petekkaya meselesine de değinmeyi ihmal etmedi.

Ilıcalı, Kalaycıoğlu’nun annesinin kendisine Twitter üzerinden tepki göstermesi üzerine, “Twitter dediğin konu, iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti. Gülüp geçiyorum ben bunlara” şeklinde konuştu.

Kerimcan Durmaz: Şiddetle kınıyorum

Kerimcan Durmaz da Petekkaya’ya gösterdiği tepkisinde, “Tarafımı da dahil ederek Acun IlıcalI’ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim” dedi.

Durmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ayrıca şu sözlere yer verdi: “Hiçbir kasıt içermemesine rağmen herkesten özür dilediğim, onun akabinde Türk yargısı tarafından yargılaması yapılıp hüküm verilen bir konu üzerinden, aradan yıllar geçmesine rağmen halen birtakım çevrelerce prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek izliyorum. Kimsenin, yüzlerce kişinin emek verdiği, milyonların beğenip oyladığı, yaptığım ve yapacağım işleri karalamaya çalışmasına müsaade etmeyeceğim. Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı’ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar