Connect with us

Magazin

Acun Ilıcalı’nın 20 milyon dolarlık yatı olay oldu! Görenlerin ağzı açık kalıyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın 20 milyon dolarlık özel yatının tanıtımı yapıldı. YouTube’da bir emlak kanalında gösterilen yatın içinde ayak tenisi sahası, havuz ve beş yatak odası bulunuyor.

Published

on

By

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda DailyMail’e verdiği röportajda, iş hayatından özel hayatına kadar merak edilen her soruya yanıt verdi. Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan TV8 kanalının sahibi, özel hayatına dair ilk kez bu kadar açık konuştu.

“Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir” diyen Ilıcalı, “Özel hayatım biraz ilginç olduğu için Türkiye’de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, açıklamasının devamında, “20 yaşında evlendim, 21 yaşında baba oldum, 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım arabanın içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı. 23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım” şeklinde konuştu.

TV8 kanalını satın almasının ardından medya dünyasına hızlı bir giriş yapan Acun Ilıcalı, sonrasında dijital platform ve Hull City Kulübü’nün sahibi olarak yatırımlarını geliştirdi. Araba ve sürat motorlarına olan ilgisi ile bilinen ünlü televizyoncu, 20 milyon dolar (yaklaşık 370 milyon TL) değerinde yeni bir yat alarak koleksiyonuna ekledi. Adı ‘B.A.L.M.Y’ olan yat, altı kompartmana sahip. 47.2 metre uzunluğundaki yatta adeta yok yok! Yatta bir master suit ve dört ilave kabin arasında on kişiye kadar kalınabilir beş yatak odası bulunuyor. Bu arada, mürettebat odaları da sekiz personel kapasiteli.

Yat, güvertede bir oturma ve güneşlenme alanı da dahil olmak üzere geniş güverte alanlarına sahip. Süper yat güneşlenme güvertesi, spa havuzu ve arka şezlonglar için bir alan, korunaklı kokpit, muhteşem deniz manzarası için kıç tarafına bakan bir oturma alanı içeriyor. Yatta ayrıca ayak tenisi sahası ve açılır beach club da bulunuyor.

‘MasterChef Türkiye’ ve ‘Survivor’ yarışmaları ile gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl lüks sürat teknesinde Bodrum Yalıkavak’ta bulunan ünlü bir beach’te objektiflere takılmıştı. Bir süre teknesine yer aradıktan sonra beach’in iskelesine yanaşan Acun Ilıcalı, birkaç arkadaşını da alarak, dudak uçuklatan sürat teknesiyle tekrar denize açılmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar