Connect with us

Magazin

Adriana Lima üçüncü kez anne oldu: Oğluna seçtiği isim şaşırttı

Top model Adriana Lima, üçüncü kez anne olduğunu bir sosyal medya paylaşımıyla duyurdu. 41 yayındaki Lima ile bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Andre Lemmers’in bir erkek bebekleri oldu. Lima, eski eşi Marko Jaric ile olan evliliğinden iki kız çocuk annesi.

Published

on

By

Son olarak sevgilisiyle birlikte mayıs ayında düzenlenen 75’inci Cannes Film Festivali’nde kameraların karşısına çıkmıştı. Lima, o zamandan bu yana da evde dinleniyor ve çok fazla göz önüne çıkmıyordu.

MUTLU HABERİ BÖYLE PAYLAŞTI
Adriana Lima, Cyan adını verdikleri bebeğin dünyaya gelişini bir Instagram paylaşımıyla duyurdu. Oğlunun bir gözünün fotoğrafını paylaşan Lima, bebeklerine isim olarak seçtikleri Cyan’ın; görünen ışık spektrumunda yeşil ile mavi arasında bir renk olduğunu yazdı. Cyan’ın aynı zamanda Maldivler ve Bora Bora adalarındaki denizin rengi olduğunu belirtip sonra da “Cyan şimdi bizim en sevdiğimiz renk. Oğlumuzun gözlerinin rengi. Dünyamıza hoş geldin Cyan Lime Lemmers” satırlarını ekledi. Lima oğlunun 29 Ağustos’ta dünyaya geldiğini belirtti.

BEBEĞİN ADI CYAN YANİ CAMGÖBEĞİ
Bu arada Adriana Lima ile Andre Lemmers’ın oğullarına koydukları bu ismin yani Cyan’ın camgöbeği rengi anlamına geldiğini de ekleyelim. Camgöbeği, renk sisteminde yeşil ve mavi renklerinin karışımıyla elde edilen bir renk.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar