Connect with us

Gündem

Adriana Lima üçüncü kez anne oluyor!

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima, bir dönem Metin Hara ile yaşadığı aşkla çok konuşulmuştu. Adriana Lima, bir süredir beraber olduğu yeni sevgilisinden hamile olduğunu duyurdu. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan mankenin paylaşımı kısa sürede dünyada gündem oldu.

Published

on

Geçtiğimiz hafta dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın hamilelik haberi büyük bir yankı uyandırmıştı. Rihanna’nın ardından bir hamilelik haberi de dünyaca ünlü model Adriana Lima’dan geldi.

Victoria’s Secret meleklerinden olan Adriana Lima, TikTok hesabından paylaştığı bir video ile sevgilisi Andre Lemmers’dan hamile olduğunu duyurdu.

Bir dönem Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima ayrılığın ardından yeni sevgilisi ile basında boy göstermeye başlamıştı. Aradığı aşkı nihayet bulan ünlü model bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor.

Adriana sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sevgilisine gebelik testini gösterdi. Adriana Lima’nın hamileliğinin yeni olduğu tahmin edilirken bebeğin cinsiyeti ise henüz belli değil.

Eski top model, 2009’da Sırp basketbolcu Marko Jaric ile yaptığı evlilikten iki tane kızı oldu. Ancak ikilinin evlilikleri çok uzun sürmedi. O dönemlerde Jaric’in kendisini aldatması üzerine çift, yollarını ayırmıştı.

Victoria’s Secret’in dünyaca ünlü modeli Adriana Lima, 2017 yılında düzenlenen yılbaşı gecesi defilesinde podyumda son kez yürüdükten sonra emekliye ayrıldığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz haftalarda ünlü modelin, karın bölgesinde toparlanan fazlalıklar nedeniyle ‘hamile’ olabileceği yönündeki dedikodular ortaya atılmıştı.

Yıldızın bazı hayranları da Adriana Lima’nın yüzüne bir takım estetik işlemler yaptırdığını bu yüzden de eskisinden farklı göründüğünü ileri sürmüştü.

Fakat bazı hayranları da Lima’nın artık 40 yaşına geldiğini ve doğal olarak zamanın bazı etkilerini taşıdığını savunmuş ve Lima’nın gayet güzel ve sağlıklı bir şekilde yaş aldığını belirtmişti.

CNNTürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar