Connect with us

Magazin

Ahmet Mümtaz Taylan kızının başarısını kutladı

Ahmet Mümtaz Taylan’ın ABD’de eğitim gören kızı Ayşe Dilan, mezun oldu. Kızıyla fotoğrafını paylaşan Taylan, “Mutluluğu tarif etmek çok zor bazen” dedi.

Published

on

‘Aziz’ dizisinde ‘Galip Payidar’ karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan (56), büyük bir gurur yaşadı. Taylan’ın kızı Ayşe Dilan Taylan, ABD’de bulunan Ringling Sanat ve Tasarım Koleji’nden mezun oldu.

“PERİŞAN MUTLUYUM”

Kızının mezuniyet törenine katılan Ahmet Mümtaz Taylan, duygularını “Mutluluğu tarif etmek çok zor bazen. Misal şu an perişan mutluyum!” sözleriyle dile getirdi.

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM”

Ahmet Mümtaz Taylan’ın kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Ayçin İnci de Ayşe Dilan için yayınladığı mesajda “Canım Ayşe’m, güzel kızım sayende kalbim sevinçle doldu, gözlerin hep böyle parlasın, tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ahmet Mümtaz Taylan, ilk evliliğini Müge Kızılbağlı ile gerçekleştirmişti. Çiftin, kızları Ayşe Dilan, 1999 yılında dünyaya gelmişti. Taylan, daha sonra 2007’de Ayçin İnci ile nikah masasına oturdu. Ancak ikili, 2012 yılında boşandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar