Connect with us

Magazin

Aleyna Tilki cinsel istismara uğradığını itiraf etti! Elmalı Davasının sonucuna isyan etti

Yayınladığı video ve açıklamalarla Elmalı davasındaki karara tepki gösteren Aleyna Tilki, önceden cinsel istismara uğradığını itiraf etti. “Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak söylüyorum. Bu insanlar ceza almalı. yalvarırım alsınlar” dedi. İşte detaylar…

Published

on

By

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, bir dönem kendisinin de cinsel istismara uğradığını itiraf ederek Elmalı davasındaki karara isyan etti.

“YALVARIRIM CEZA ALSINLAR”

Türkiye’de infial yaratan Elmalı Davası’nda anne ve üvey baba dahil tüm sanıklara beraat kararı verilmesine tepki gösteren genç şarkıcı, Instagram hesabından “Bu çocuk tacizi, sübyancılık gibi ağır olaylar yaşayan bu çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa hakkaniyeti ve adaleti tanıyamaz. Adaleti bulamazlarsa kendi celladına dönüşebilirler. Bunu kendi sevgilisine, arkadaşına, çevresine yapabilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar” ifadelerini kullandı.

Zamanında kendisinin de benzer bir haksızlığa uğradığını itiraf eden Aleyna Tilki, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu cinsel istismarda bulunan insanları serbest bırakarak kısır bir döngüyü harekete geçiriyorsunuz. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, bu adam ceza almazsa, ben bir gün onlardan birini bulacağım.”

 

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar