Connect with us

Magazin

Aleyna Tilki: Dünya markaları beni taklit ediyor

Aleyna Tilki, “Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmaktı. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı” diye konuştu…

Published

on

Her fırsatta dünya yıldızı olmak istediğini dile getiren Aleyna Tilki, geçtiğimiz Şubat ayında İngilizce şarkısı Retrograde’i yayınladı.
Tilki, İngilizce sözlü ‘Retrograde’ şarkısına iyi dönüşler aldığını, yeni çalışmasının hazırlıklarını da tamamlamak üzere olduğunu söyledi:

“‘Retrograde’ şarkısındaki amacım dünya müzik sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünyaca ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmaktı. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı.”

“OYUNCULUK BANA GÖRE DEĞİLMİŞ”

Şarkıcı, gazetecilerin, “Tekrar oyunculuk yapar mısınız?” sorularına da yanıt verdi.

Aleyna Tilki, konuyla ilgili, “Bilemiyorum. Oyunculuk çok zormuş. Şarkı yaparken 24 saat stüdyoda kalabilirim ama bir dizide yönetmenin beni yönettiği, sürekli istenileni yapmak bana göre bir şey değil” yanıtını vererek, oyunculuk yapmaya sıcak bakmadığını ifade etti.

“KONYA’DA DOĞMAK BANA ÇOK ŞEY KATTI”

“Amerika’da doğmuş olsaydın her şey daha farklı olur muydu?” sorusuna yanıt veren Tilki, şunları söylemişti:

Daha kötü olurdu. Amerika’da doğup, büyüseydim oradaki starlardan bir farkım kalmazdı. Konya’da doğmak, Anadolu’nun enerjisini taşımak, bana çok şey kattı. Benim dünya starı olabilecek olmamın başlıca nedeni kendine has bir tip olmam. Yurt dışındaki insanlar da bu konuya çok ilgi gösteriyor. Beni dünya starlarından ayıran şey; bence Konya’da doğmuş olmamdır. Başlangıcım yurt dışında olsaydı bu kadar özel bir sanatçı olamazdım.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar