Connect with us

Magazin

Aleyna Tilki: “Sanat için soyunurum”

Aleyna Tilki, basın mensuplarının, “Ressam arkadaşlarınızdan bir kişi sizden çıplak poz vermenizi istese verir miydiniz” sorusunu cevapladı. Genç şarkıcı, “Gerçekten sanat yapan bir kişinin açıklıkla alakalı bir görüşü olacağını düşünmüyorum. O açıklıktan değil de naturallikten söz eder. Natural olana da ben varım her zaman. Neden olmasın, çizdiririm” dedi

Published

on

By

Aleyna Tilki, Cihangir’de görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Tilki, “Bu aradaki sokakta tanıdığım bir ağabeyim var. Çok çok deha niteliğinde resimler yapıyor. Çevremdeki tüm arkadaşlarım ressam neredeyse. Onlar ile çok iyi anlaşıyorum. Onu ziyarete geldim” dedi.

“FİYATINI VERMEK İSTEMEM”

Muhabirlerin, “Hiç evinizde tablolarınız var mı?” sorusuna yanıt veren Aleyna Tilki “Tabii ki tablo koleksiyonum var. Çok seviyorum ama tabloların fiyatının olmasını sevmiyorum. Fiyatını vermek istemem. Benim şarkılarımın rakamlarıyla konuşulmasını duysam çok üzülürüm” ifadelerini kullandı.

“SANAT İÇİN ÇIPLAK POZ VERİRİM”

Genç şarkıcı, “Ressam arkadaşlarınızdan bir kişi sizden çıplak poz vermenizi istese verir miydiniz” sorusunu ise, “Gerçekten sanat yapan bir kişinin açıklıkla alakalı bir görüşü olacağını düşünmüyorum. O açıklıktan değil de naturallikten söz eder. Natural olana da ben varım her zaman. Neden olmasın, çizdiririm” şeklinde cevapladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar