Connect with us

Magazin

Aleyna Tilki’den direk dansı pozu

Geçtiğimiz aylarda ‘Diamonds’ isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Aleyna Tilki, son olarak direk dansı yaptığı anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Published

on

Genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Tilki, son olarak direk üstünde verdiği pozla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir paylaşım yapan Aleyna Tilki,”Eğer sesim çok iyi olmasaydı, dünya starı olma hayalim olmasaydı Las Vegas’taki en ünlü pole dancer (direk dansçısı) olurdum. Sonra da tüm mirasımı insan duygularını araştırmak için bağışlardım” dedi. Aleyna Tilki bu paylaşımından kısa süre sonra da direk dans pozlarını paylaştı.

Pembe kostümüyle poz veren Aleyna Tilki, takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım Tilki’nin pozlarını çok beğendiğini söylerken bir kısım da “Şarkıları tutmayınca bir yerlerini açıyor”, “Kendini bozma, sesinle gündeme gel” ve “Dünya starı olmak isterken direk dansçısı olacaksın” yorumları yaptı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar