Connect with us

Magazin

Alişan ve Buse Varol arasında neler oluyor?

Alişan ve Buse Varol’un kızı Eliz bugün bir yaşına bastı. Buse Varol dün Eliz için görkemli bir doğum günü partisi düzenledi ve partiden paylaştığı fotoğraflarda Alişan yoktu. Alişan da bugün yeğenleriyle Eliz’e pasta üfletti ve onun da paylaştığı fotoğraflarda Buse Varol yoktu. Peki ünlü çift arasında neler oluyor?

Published

on

Alişan ve Buse Varol kızlarının doğum gününü kutladı. Alişan kızının doğum gününü kutlarken paylaşımlarda eşi Buse Varol yoktu. Buse Varol da çeşitli pozlar paylaştı ancak onun paylaşımlarında da Alişan pek görünmüyordu.

Alişan son paylaşımlarında korona virüsten vefat eden kardeşinin çocukları ve eşiyle pozlarını paylaşırken Buse Varol’un fotoğrafta olmaması gündem oldu. İkilinin paylaşımlarında birbirlerine yer vermemesi takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Alişan ve Buse Varol’un fotoğraflarına yorum yağdı. Çoğu takipçi “Eşi neden resimde yok”, “Ayrılık çanları mı?”, “Araları mı bozuk”, “Buse’nin partisinde Alişan ve ailesi yok” yazdı.

Buse Varol’un paylaşımlarına da benzer yorumlar gelirken ağırlıklı olarak “Alişan nerede?” yorumları bulunuyordu.

İkilinin daha önce de ayrılacakları konuşulmuş ancak Alişan bu iddiaları yalanlamıştı.

Geçtiğimiz temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı (41) korona virüs sebebiyle toprağa veren ve zor günler geçiren Alişan, kızı Eliz’e amcasıyla alakalı seslendi. İşte Alişan’ın o paylaşımı…

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar