Connect with us

Teknoloji

Android çöktü mü? Kullanıcılar Google hatasıyla karşılaşıyor…

Sabah saatlerinden beri android telefon kullananlar sürekli Google hatasıyla karşılaşıyor. Peki android çöktü mü? Google neden hata veriyor?

Published

on

By

Bugün sabah saatlerinden beri android tabanlı telefon kullanıcıları sürekli Google hatasıyla karşılaşıyor. Android telefonlarda “Google sürekli olarak duruyor” bildirimi alan kullanıcılar konuyu sosyal medyaya taşıdı.

Android telefonlarda kullanılabilirlik sorununu aşmaya çalışan pek çok insan çözüm arıyor. Xiaomi ve Samsung gibi android cihazlarda gözlemlenen Google sürekli duruyor hatası çözümü ise çok kolay

Peki, Android çöktü mü? Google çöktü mü? Telefonda Google neden açılmıyor? Google sürekli duruyor hatası neden olur ve nasıl çözülür?

“Google sürekli olarak duruyor” sorunu nasıl çözülür?

Uzmanlar sorunun çözümünün çok kolay olduğunu ifade ediyor. “Google sürekli olarak duruyor” hatası alanların Ayarlar/Uygulamalar/Google’dan güncellemeleri kaldırarak sorunu giderilebileceği öneriliyor.

Bu adım işe yaramazsa Cihazınızın Ayarlar uygulamasından Uygulamalar ve bildirimler sekmesinde Tüm uygulamaları göster’e dokunun. Google Play Store’u açın. Depolama Alanı kısmından Önbelleği Temizle’ye dokunun. Ardından, Verileri temizle’ye basın. Play Store’u yeniden açın ve indirme işleminizi tekrar deneyin.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar