Connect with us

Magazin

Anne olan Özge Özpirinçci setlere dönecek mi?

Özge Özpirinçci kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Yamantürk ve iki buçuk aylık kızları Mercan ile Yeniköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özpirinçci, setlere ne zaman döneceğiyle ilgili soruları yanıtladı.

Published

on

By

2014 yılında “Tatar Ramazan” dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, geçtiğimiz eylül ayında sade bir nikâhla evlenmişti.

Marmaris’te düzenlenen küçük bir düğün töreninde çift birbirine ‘evet’ dedi ve bu özel güne akrabaları ve yakın dostları şahitlik etti. Evlendiğinde kızına hamile olan Özge Özpirinçci geçtiğimiz kasım ayında kızı Mercan’a kavuşarak ilk kez annelik duygusunu yaşadı.
Şimdilerde anneliğin keyfini çıkaran Özge Özpirinçci, eşi Burak Yamantürk ve kızı Mercan ile Yeniköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Güzel havayı fırsat bilip yürüyüşe çıktıklarını söyleyen Özpirinçci, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Annelikle alakalı konuşan ünlü isim, “Çok güzel gidiyor, çok mutluyum. Her şey yolunda. Alıştık birbirimize evimizde keyifli ve sağlıklıyız” ifadelerini kullandı.
Setlere ne zaman döneceği sorulan Özge Özpirinçci,” Şu anda çalışmak değil önceliğim, Mercan. Belli de olmaz. Gelen iyi bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete gider gelir” diye cevapladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar