Connect with us

Magazin

Arif Verimli’den ‘Müge Anlı’ mesajına şaşırtan yanıt: Gayet isteyerek oldu

Geçtiğimiz sezon Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli’nin “Müge Anlı asla sözünüzü bilerek kesmez” diyen bir takipçisine verdiği yanıt olay oldu. Verimli, takipçisinin yorumuna “Gayet isteyerek oldu. Bir anda tepki vermedim. Bu bir birikimdi, sevgiler” cevabını verdi.

Published

on

By

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz sezon sürpriz bir şekilde programa veda ederek sevenlerini şaşırtmıştı. Ayrılma sebebini kişisel hassasiyetlerine dayandıran Verimli, daha sonra program arkadaşı Prof. Dr. Şevki Sözen’le yaşadığı tartışma sonucu ayrılık kararı aldığını belirtmişti.

“Müge Anlı, bilerek sözünüzü kesmez”

Prof. Dr. Arif Verimli, ayrılığıyla ilgili bir takipçisine verdiği yanıtla tekrar gündeme geldi. Verimli’nin paylaşımının altına bırakılan mesajda “İsteyerek olmamıştır, hocam. Rahmi Bey olsun, Şevki Bey olsun, isteyerek olmamıştır. Mügeciğimin asla sözünüzü keseceğini düşünmüyorum. İnşallah bir araya gelirsiniz.” denildi.

“Gayet isteyerek oldu”

Verimli’nin bu mesaja verdiği yanıt ise “Gayet isteyerek oldu. Bir anda tepki vermedim bu bir birikimdi, sevgiler” oldu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar