Connect with us

Magazin

Arkadaşının eski eşi ile evlenme kararı alması ile gündeme gelen fenomen Aycan Varış evden atıldı

‘Kısmetse Olur’ adlı evlilik programında ünlenen Aycan Varış’a ev sahibi, oturduğu Sarıyer’deki lüks villasında yaşamak istediğini söyleyerek çıkmasını istedi. Evden çıkmayı reddeden Varış’ı ev sahibi mahkeme yoluyla tahliye etti.

Published

on

‘Kısmetse Olur’ gelin adaylarından olan ve değişimiyle sık sık gündeme gelen Aycan Varış’ın yakın arkadaşı olduğu iddia edilen Sema Bayraktar’ın eski eşi Burak Öztürk ile evleneceği haberleri gündem oldu. Aycan Varış, sevgilisi Burak Öztürk ile Hakan Altun’un sahnesine gitti. Varış, burada sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin bu teklifine ‘evet’ diyen Varış’ın büyük bir mutluluk yaşadığı öğrenildi.

Kısmetse Olur Aycan bu iddialar üzerine “Burak ve Sema evliyken ben onları tanımıyordum, ne ekmeklerini yedim ne aynı ortamda bulundum. Sema’yı da tanıyorum ortak arkadaşlarımız var ama onlar boşandıktan sonra hayatlarına bir sürü insan girdi. Kendimi biliyorum açıklanacak hiçbir şey yapmadım” dedi.

Aycan Varış’ı ev sahibi evden attı

Sarıyer’de lüks bir sitedeki villada oturan fenomen Aycan Varış’a ev sahibi Tuncay T., kiraların artmaya başladığı Haziran 2021’de evi boşaltması için noter aracılığıyla ihtarname gönderdi. Kira sözleşmesi devam eden Aycan Varış ihtarnameyi görmezden geldi. Yasal haklarını kullanarak evden çıkmayan Aycan Varış’a Tuncay T. bu kez İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi’nde tahliye davası açtı.

Sulh Hukuk Mahkemesi’nde yapılan duruşmaya Aycan Varış ve taraf avukatları katılım sağladı. Aycan Varış kira kontratındaki imzanın kendisine ait olduğunu belirterek, “Kontrattaki adreste oturmaktayım” dedi. Varış’ın avukatı ise, ”Ev sahibinin ihtiyacını samimi olarak görmüyoruz bu nedenle davanın reddini talep ediyoruz” dedi. Mahkeme, davanın kabulüne Aycan Varış’ın kira kontratının feshine ve olduğu evden tahliyesine karar verdi. Aycan Varış’ın ev kirasının ise 10 bin TL. olduğu belirtildi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar