Connect with us

Magazin

Arzu Yanardağ: “Türlü türlü ahlaksız teklif aldım”

Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda kendisinde kişilik bozukluğu olduğunu açıklayan Arzu Yanardağ şimdi ise taciz itirafıyla gündeme geldi. Arzu Yanardağ, yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Published

on

By

Manken ve oyuncu Arzu Yanardağ Malatya’da gerçekleşen bir etkinliğe katıldı. Arzu Yanardağ, özel hayatıyla alakalı samimi itiraflarda bulundu.

Kadın olmak sadece sinema sektöründe değil, bütün sektörlerde hatta dünyanın her yerinde çok zor.” diyen Arzu Yanardağ, eskiden başına gelenleri anlattı. Şimdiki gençlerden umutlu olduğunu söyleyen Yanardağ, şunları söyledi:

“Biz maalesef erkek egemen toplumlarda yaşıyoruz, ülkemiz de öyle. Birçok ülkede öyle, hatta dünyada kadın egemen toplum var mı, bilmiyorum. Bu da gerçekten kadının kendi kimliğini ortaya çıkarmak için bir savaş vermesine sebep oluyor.”

“Ben de çok uzun yıllardır bu camianın içerisindeyim. Türlü türlü mobbinge, tacize, hatta ahlaksız teklife de uğradım.”

“Bunlar tabii ki çok sevimsiz, hiçbir insanın başına gelmemesi gereken şeyler. Ama ben şimdi gençlerden gerçekten çok umutluyum. Bana ümit veriyorsunuz. Çünkü benim gençliğim zamanında bunları ortaya atmaya, paylaşmaya, birileriyle konuşmaya çok korkardık. Piyasadan silinme korkusu vardı.”

 “Arkamızın sağlam olmaması bizi bazı endişelere sürüklerdi. Ama şimdi ben yeni nesille gerçekten çok gurur duyuyorum.”

Çünkü hiçbir şeyden ve hiç kimseden korkmuyorsunuz, cesursunuz ve attığınız adımın çok farkındasınız. O yüzden bu düzenin de genç insanlar sayesinde değişeceğine inanıyorum. Zaten halihazırda da değişiyor.

“Eskiden bir elin parmaklarını geçmeyecek sinema yıldızları vardı. Bu kadınlar, yerlerini sağlamlaştırmak ve piyasadan silinmemek için kelli felli, arkası sağlam güçlü adamları hayatlarına almışlar.”

“Şimdiki dönemde hiç öyle bir mecburiyetiniz yok çünkü artık kadınlar tek başına güçlü ve ayakları yere sağlam basıyor.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar