Connect with us

Dünya

Aşk Adası karıştı! Ekin Su tüm dikkatleri üzerine çekti

İngiltere’de gösterilen ‘Love Island’ (Aşk Adası) yarışmasına katılan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu adından bahsettiriyor. Güzel oyuncunun son bölümde çılgına dönerek ettiği küfürler ise tüm dikkatleri üzerine çekti.

Published

on

Aşk Adası (Love Island) 6 Haziran Pazartesi günü ekranlara geri döndü. Bir grup gencin bir adada olan villanın içinde romantizm arayışına girdiği programın ödülü yaklaşık 1 milyon TL. Programın kuralları ise oldukça ilginç. 12 yarışmacı bir adada bulunan villaya ‘gerçek aşk’ı aramaları için yerleştiriliyor. Amaç, bu evden çift olarak çıkmak ve seyirciyi aşklarına inandırıp oy toplamak. Bunun için de yarışmacılar birbirinden ilginç ve zaman zaman müstehcen yollara başvurabiliyor.

Yarışmacılar arasındaki güzel isimlerden biri de Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu. Ekin Su ‘Love Island’ yarışmasında yaptıklarıyla İngiltere’de en çok konuşulan isimler arasına girdi. Davide Sanclimenti ile öpüştükten sadece birkaç saat sonra adaya yeni katılan Jacques O’Neill’le flört ederken görüntülenmesi, yarışmada büyük bir heyecan yaratmıştı. Ekin Su şimdi de 22 Haziran’da yayınlanan bölümde ettiği küfürlerle tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar