Connect with us

Magazin

Aşk Adası’nın kazananı Ekin Su Cülcüloğlu milyonerliğin tadını çıkarıyor!

İngiltere’de yayınlanan, ülkenin en çok izlenen ve konuşulan reality şovu Aşk Adası’ndan milyoner olarak ayrılan Türk fenomen Ekin Su Cülcüloğlu, şimdilerde milyonerliğin tadını çıkarıyor. Bir moda sitesi ile dudak uçuklatan bir anlaşmaya imza attı.

Published

on

By

İngiltere’nin en çok izlenen yarışma programlarından Aşk Adası’na (Love Island) katılan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu ülkede en çok konuşulan isimler arasına girmişti.

Ekin Su Cülcüloğlu ‘Aşk Adası’ yarışmacılarından Liam Llewellyn ile çıktığı randevuda kendisini anlatırken, Türkiye’deki bir dizide seri katili canlandırdığını söylemesiyle İngiliz basınında gündem olmuştu.


Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu, İngiltere’nin BBG Evi olarak adlandırılan ‘Love Island’ (Aşk Adası) programını kazandı. İngiltere’de ‘Love Island’ (Aşk Adası) yarışmasının şampiyonu olan Türk ekran yıldızı Ekin Su Cülcüloğlu (27), moda markası yüzü oldu.

İngiltere’nin dünyaca ünlü moda sitesi ile 1 milyon Sterlin’e (21.7 Milyon TL) anlaştı. Bu, Aşk Adası tarihinde bir yarışmacının bir moda markasıyla yaptığı en büyük anlaşma oldu.
Ekin Su, yarışma boyunca markanın 27 ürününü giymiş, hepsi yok satmıştı

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar