Connect with us

Magazin

Aslı Enver hakkında flaş iddia! Hamile kaldığı için tazminat ödeyecek

Oyuncu Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile sürpriz bir kararla nikah masasına oturdu. Evlilik sonrası hamile olduğu ortaya çıkan Enver, yeni dizi projesinden ayrılmak zorunda kaldı. Güzel oyuncunun hamile kaldığı için anlaşması olduğu dijital bir platforma tazminat ödeyeceği iddia edildi. İşte detaylar…

Published

on

By

Oyuncu Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile evlendi.

Evde aile arasında kıyılan sade bir törenle hayatlarını birleştiren çiftin nikah şahitliğini ise Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı.

“TESADÜFEN TANIŞILAN İNSANLARLA MUTLU OLURUZ”

Sürpriz nikahın ardından fotoğrafları ve duygularını paylaşan Aslı Enver, “Rastgele çekilen fotoğraflar daha güzel çıkar. Tesadüfen tanışılan insanlarla daha mutlu oluruz, kıyıda köşede uyuyakalmak uykunun en keyiflisidir, plansız hadi denilerek yapılan aktiviteler daha eğlencelidir. Her şeyin ‘kendiliğinden’ olanı güzel” dedi.

Sürpriz evlilik sonrası Aslı Enver’in hamile olduğu ortaya çıktı.

PROJEDEN AYRILDI

Takvim’in haberine göre 38 yaşındaki Aslı Enver’in hamile olduğu ve yeni dizi projesinden de ayrılmak zorunda kaldığı öğrenildi.

‘TAZMİNAT ÖDEYECEK’ İDDİASI!

Dijital bir platformla iki yıllık sözleşmesi bulunan güzel oyuncunun hamile kaldığı için 15 Bin Dolar (280 Bin TL) tazminat ödeyeceği iddia edildi.

Dijital platformda yer alan oyuncular bazı sözleşmelere de imza atıyor.

Özellikle kadın oyuncular, “Anlaşma boyunca hamile kalma”, “Kadın haklarını zedeleyecek açıklamalarda bulunma” gibi durumlarda 10 Bin Dolar’dan (187 Bin TL) 50 Bin Dolar’a (930 Bin TL) kadar tazminatla karşı karşıya kalabiliyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar