Connect with us

Magazin

Aslıhan Doğan’dan samimi açıklamalar: Kızımızın adı belli

Ünlü futbolcu Arda Turan ile mutlu bir evlik sürdüren Aslıhan Doğan, hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Arda Turan ile üçüncü çocuğu istediklerini. Doğan, kızı olursa adının bile hazır olduğunu söyleyerek, samimi açıklamalarda bulundu.

Published

on

2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturan Aslıhan Doğan, evliliği ve hakkında bilinmeyenleri yanıtladı.

Üçüncü kez anne olmayı istediğini ifade eden Aslıhan Doğan, “Kısmet olursa ikimizin de istediği bir şey… Arayı açmadan üçüncü çocuğu doğurmak isterim.İki oğlum var ve üçüncüsü kız olursa çok mutlu olurum. Kızım olursa adının Farah Aslıhan olmasını istiyorum.” şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam Doğan, şunları söyledi: “Arda’yla tanışıklığımız 2005 yılına dayanıyor. O zamanlar arkadaştık, 10 yıl boyunca iyi arkadaş kaldık. İlişkimiz 2015 yılında başladı.”

“Flörtlerde ayrılıp barışmalar oldu ama 2018’de evlendik. Arkadaşlığımızın aşka dönüşmesinde beraber kaliteli vakit geçirdiğimizin farkına varmasının önemi büyüktü.”

“Bizim evliliğimiz aşkımızı büyüttü. Tutku da var, kavgalar da oluyor. Bunların aşkları dinamik tuttuğunu düşünüyorum. Sevmediğim yönü çok yok. Biraz dediğim dediktir. Benim kötü huyum Arda’dan fazla. Ben çok rahat bir insanım ve bu rahatlığım biraz vurdumduymazlığa gidebiliyor.”

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar