Connect with us

Magazin

Baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’dan flaş karar! Çocuk nerede doğacak?

2016 yılında Paris’te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Tatlıtuğ çifti bebeği nerede dünyaya getireceğine karar verdi…

Published

on

By

2016 yılında Paris’te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile stil danışmanı Başak Dizer (44), bebek heyecanı yaşıyor.

Hamileliğinde dördüncü ayına giren Başak Dizer erkek bebek dünyaya getirecek. Başak Dizer’in geçtiğimiz günlerde üç aylık hamile olduğu ortaya çıkmış, “Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ Beyoğlu’nda bir mekandan çıkarken görüntülendi. Heyecanı ve mutluluğu her halinden belli olan oyuncu, bebekle ilgili ilk kez konuştu.
Tatlıtuğ, “Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz… Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık” dedi.

Çiftin kapısını şimdiden tanınmış bebek bezi, giyim, mama markalarının çaldığı ve Tatlıtuğ’un reklam tekliflerini geri çevirdiği öğrenildi. Çocuklarının doğumunun yurt dışında gerçekleşeceği iddialarını yalanlayan ikili, çocuklarını İstanbul’da kucağına alacak.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar