Connect with us

Magazin

Bade İşçil’den aşı tepkisi: Ben oyuncu değil miyim?

Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerine aşı randevusunun açılması üzerine birçok ünlü isim peş peşe aşılanmaya başlarken, kendisine randevu açılmadığını belirten Bade İşçil, “Ben oyuncu değil miyim?” diyerek duruma tepki gösterdi.

Published

on

En son Aşk 101 dizisiyle izleyici karşısına çıkan Bade İşçil, önceki gün Nişantaşı’nda köpeği Mösyö’yü gezdirirken görüntülendi. Kendisine çıkmadığı için koronavirüs aşısı olmadığını belirten İşçil, aşı karşıtlığıyla ilgili de konuştu.

Ünlü oyuncu, Sağlık Bakanlığı’nın sanatçıları aşı takvimine eklediğini ancak henüz kendisine aşı çıkmadığını söyledi. “Acaba ben oyuncu değil miyim? Şüpheye düştüm” sözleriyle kendisine aşı çıkmamasına sitem eden oyuncu, ayrıca sosyal medyada aşı karşıtlarının yazdıkları yorumlarla insanları şüpheye düşürdüklerini söyledi.

“Aşı için her gün sisteme bakıyorum”

Aşı karşıtı olmadığını da söyleyen İşçil, “Evet bizim sektöre aşı çıktı ama henüz bana çıkmadı, her gün Sağlık Bakanlığı’nın sistemine girip bakıyorum. Acaba ben oyuncu değil miyim? Bana henüz piyango vurmadı. Biraz da akışına bıraktım. Kısmetse nasipse artık olacağım. Bizim sektörümüz de daha rahatlar, insanlar gönül rahatlığıyla setlere gider” şeklinde konuştu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar