Connect with us

Magazin

Bahar Candan otel odasında bir adamla kavga edince karakolluk oldu. Alacak verecek meselesiymiş!

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, kimliği belirsiz bir erkekle Ortaköy’de bulunun bir otele gitti. 23 yaşındaki Candan, adamla kavga edince karakolluk oldu.

Published

on

Katıldığı moda programının ardından gerek sosyal medya paylaşımları gerek açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan, yeni bir skandala imza attı. Eski yarışmacı, bu kez kimliği belirsiz bir erkekle kavga etti.

Candan ile yanındaki kimliği belirsiz erkek, Ortaköy’de birlikte gittikleri otelde kavga edince karakolluk oldu.

Para yüzünden tartışan ikili, bir süre otel odasında tartıştıktan sonra; erkek arkadaşının Candan’ın telefonunu alıp odada zorla tuttuğu söylendi.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; sosyal medya fenomeninin erkek arkadaşının aralarında geçen diyalogları ses kaydı alıp “Seni rezil edeceğim, görürsün sen” dediği öğrenildi.

İkili Candan’ın alması gereken 14 bin TL’den 5 bin TL’sini havale eden şahıstan paranın tamamını istemesi sonucu kavgaya tutuşmuş.

Beşiktaş’ta bir karakolda ifade veren Bahar Candan, görüntü vermemek için arka kapıdan çıktı.

Öte yandan geçtiğimiz hafta 2. Sayfa programına konuk olan Bahar Candan, insanların üçüncü boyutta olduğunu ancak kendisinin yedinci boyutta olduğunu belirterek Gülşen Yüksel Salt’a “Arkanda uzaylı var” dedi. Candan’ın sözleri karşısında şoke olan sunucu arkasına dönüp bakarken, konuk Yeliz Yeşilmen gülme krizine girmişti.

Kaynak: Posta

 

 

 

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar