Connect with us

Magazin

Barış Manço ile Cem Karaca kardeş mi? İlkim Karaca yıllar sonra anlattı!

Merhum sanatçılar Barış Manço ile Cem Karaca’nın kardeş oldukları iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca’nın verdiği cevap kafa karıştırdı…

Published

on

By

2004 yılında 58 yaşındaki hayatını kaybeden Cem Karaca’nın beşinci ve son eşi İlkim Karaca miras ve kardeşlik konularıyla ilgili açıklama yaptı.

Cem Karaca’nın 2001 yılında evlendiği son eşi İlkim Karaca, usta sanatçının önceki eşlerinden Feride Balkan ve oğlu Emrah ile yaşadığı miras krizi hakkında Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan İle Sabah Sabah programına konuştu.

Saldırıya uğradığını belirten Karaca “Ben Cem’i kaybettikten sonra saldırıya uğradım. ‘Neden bize haber vermedin, medyaya biz açıklama yapacağız’ dediler.” ifadelerini kullandı.

Miras kavgasıyla ilgili Karaca “17 sene oldu yalan iddialar içimi acıtıyor. Hiçbir zaman miras kavgası içinde olmadım eşimin mezarını açtırmadım” dedi.

Usta sanatçının mirasından bahseden Karaca “Cem kazandığını yiyen, kimin ihtiyacı olsa veren biriydi. Anne babadan kalan iki daire ve şarkı hakları var” diye konuştu.

Eşinden kendisine kalanlarla ilgili Karaca “Bana 4’te 1 kısmı kaldı ve ben birçok eşyayı almadım. Bazı eşyaları aldım, karşılığında hırsızlık davası bile açtılar” şeklinde konuştu.

İlkim Karaca, Cem Karaca’nın mezarını Feride Balkan ve oğlu Emrah’ın açtırdığını belirtti. Karaca, “Çocuk için DNA testi yapılacaksa hayattayken yapılsaydı” dedi.

İlkim Karaca, Barış Manço ile Cem Karaca’nın kardeş oldukları iddiaları hakkında da konuştu.

Karaca, “Bildiklerimi saklamak kaydıyla şehir efsanesi olarak kalsın” diyerek yıllardır konuşulanların yine üstünü örttü…

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar