Connect with us

Magazin

Bayramları karıştıran Beren Saat 19 Mayıs yerine 23 Nisan’ı kutladı: Ulusal egemenlik ve gençlik bayramımız kutlu olsun

Ünlü oyuncu Beren Saat, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda unutulmayacak bir gafa imza attı. 19 Mayıs’ı, 23 Nisan ile karıştıran Saat’in, paylaşımına “Ulusal egemenlik ve gençlik bayramımız kutlu olsun” yazması tepki çekti.

Published

on

Çocukların eğitimine destek olmak için sahada ünlü isimlerle futbol oynayan Beren Saat, 19 Mayıs’ı anmak için yaptığı paylaşımla takipçilerinin tepkisini çekti.

 

5,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında paylaşım yapan Beren Saat, bayramları karıştırınca büyük bir gafa imza attı. Futbol maçından bir fotoğrafını paylaşan Saat, “Ulusal egemenlik ve gençlik bayramımız kutlu olsun” diyerek 23 Nisan’ı kutladı. Saat aynı paylaşımında “19 Mayıs’ı mezun olduğum okulun bayram töreninde kutladım. Kalbi Atatürk için çarpan gençler hayat sevincimi arttırdı. (Hepsi benden daha iyi futbol oynayan) Takım arkadaşlarım, tüm katılımcılar, açık artırma ile eğitime bağışta bulunan tüm veliler, sevgili öğretmenler ve okul yönetimi, elleriyle kalp yapan kız çocukları harikasınız…” dedi.

Beren Saat gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldırsa da kullanıcıların tepkisini çekti. Beren Saat için “Bayramların adını bilmiyor” yorumları yapıldı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar