Connect with us

Magazin

Beren Saat’in annesi ile paylaştığı fotoğraf gündem oldu

Beren Saat, sosyal medya hesabında annesi Ayla Saat’in doğum gününe özel bir paylaşımda bulundu. Şarkıcı Kenan Doğulu ile 2014’te nikah masasına oturan Saat’in annesi ile paylaştığı fotoğraf kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Published

on

Oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da dikkat çeken Beren Saat, bu kez de sosyal medya paylaşımıyla çok konuşuldu. Annesinin doğum gününe özel bir paylaşımda bulunan Beren Saat, Ayla Saat ile verdiği bir pozu Instagram hesabında yayınladı.

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bihter karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Beren Saat, 2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ile nikah masasına oturmuştu.

“ANNESİ DEĞİL, SANKİ ABLASI”

Ünlü oyuncunun annesi güzelliğiyle dikkat çekerken Ayla Saat için ‘Annesi değil ablası sanki’, ‘Güzellik genetik’ yorumları yapıldı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde de kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun yeni yaşını kutladı. Doğulu ile bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Beren Saat, paylaşımına; “Doğum günün kutlu olsun” notunu düştü.

Öte yandan Serpil Doğulu’nun gelini Beren Saat ile aralarının açık olduğu öne sürülmüştü. 2017 yılında iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Doğulu, “Beren, çok şeker biri. Ne kadar iyi olduğunu bilemezsiniz. Ayrıca çok da iyi bir gelin. Aramızda asla öyle sorunlar yok” açıklamasını yapmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar