Connect with us

Magazin

Beren Saat’in yıllar önce kaybettiği ilk aşkı Efe’nin kardeşinin düğününde eşi Kenan Doğulu sahne aldı

Oyuncu Beren Saat’in “İlk aşkım” dediği ve bir trafik kazasında hayatını kaybeden Efe Güray’ın kardeşi Yaman Güray evlendi. Saat’in nikah şahitliği yaptığı törende eşi Kenan Doğulu da gece boyunca sahneden inmeyerek davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Published

on

By

Oyuncu Beren Saat’in eski sevgilisi Efe Güray’ın kardeşi Yaman Güray, Ankara’da gerçekleşen bir törenle evlendi. Düğünde Saat’e eşi Doğulu da eşlik etti.

Saat, Yaman Güray’ın nikah şahitliğini yaparken eşi Doğulu da gece boyunca sahneden inmeyerek davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi ile ilgili zaman zaman sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan Saat’e eşi Doğulu’nun ne tepki verdiği merak ediliyordu. Doğulu’nun düğünde Saat’e eşlik etmesi bu konudaki tavrını da ortaya koydu.

Saat, eski sevgilisi Efe Güray ile ilgili şunları söylemişti: ‘Hayatımın aşkı… Üç yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık, hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu…’

“Morgda, sevdiğim adama bakarken birinci hayatım bitti”

Saat, Efe Güray’ın kaybını yıllar sonra verdiği bir röportajda “Efe benim hayatımın aşkıydı… Onu trafik kazasında kaybettim. Morgta son bir kez görüp ona dokunmak istedim. İlerde ‘onu neden son kez öpmedim’ diye pişmanlık duyabilirdim. Annem yanımdaydı. Engel olmadı. Orada o morgda, sevdiğim adama bakarken ‘birinci hayatım bitti, şimdi ikinci hayatımdayım. Artık başka biriyim” sözleriyle anlatmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar