Connect with us

Magazin

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un düğün tarihi belli oldu

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, kır düğünü yapacaklarını söyledi. Çift, eylül ayında evleneceklerini açıkladı.

Published

on

Yasak Elma’nın başrol oyuncularından Berk Oktay ve meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Çeşme’de ya da İstanbul’da kır düğünü yapacaklarını söyleyen çift, eylül ayında evleneceklerini söyledi.

Şubat ayında nişanlanan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Yasak Elma’daki kariyerinden bahseden Berk Oktay, düğün tarihlerini de açıkladı.

“EYLÜL AYINDA KIR DÜĞÜNÜ YAPACAĞIZ”

Düğün hazırlıklarına başladıklarını belirten Oktay, düğünü eylül ayında yapmayı planladıklarını söyledi. Düğünü Çeşme’de ya da İstanbul’da yapacaklarını söyleyen Oktay, “Salon düğünü olmayacak. Eylül ayında kır düğünü düşünüyoruz. Ancak yer belli değil. Çeşme ya da İstanbul olacak. Sanırım büyük ihtimalle İstanbul olacak” dedi.

“BEN EŞİMİN SOYADINI ALMAM”

Eski futbolcu David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham’ın nikah masasına oturduğu Nicola Anne Peltz’e sevgisini göstermek için soyadını alması ile ilgili yorum yapan Berk Oktay, “Ben böyle bir şey yapmam” dedi. Yıldız Çağrı Atiksoy da nişanlısını destekledi.

“YASAK ELMA’DA OLUP OLMAYACAĞIM BELLİ DEĞİL”

Yasak Elma’nın 6.sezonon önümüzdeki yel devam edeceğini ancak kendisinin yer alıp almayacağının belli olmadığını belirten Berk Oktay, “Yapımcımızla oturup görüşürüz. Ama şu an net bir şey söz konusu değil. Senaryonun gidişatına göre. Kısmet” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar