Connect with us

Magazin

Beş aylık hamile Başak Dizer’den ayna pozu

Kıvanç Tatlıtuğ ile ilk bebeklerini kucağına almak için gün sayan Başak Dizer, ayna karşısında poz verdi. Beş aylık hamile olan Dizer’in karnı burnunda paylaşımı ise sosyal medyaya damga vurdu.

Published

on

2016 yılında 38 yaşındaki ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile nikah masasına oturan ve şimdilerde ilk bebeğini bekleyen 44 yaşındaki stil danışmanı Başak Dizer, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla ilgi odağı oldu.

Instagram’da 807 bin takipçisi olan Dizer, aynadan çektiği pozunu son halini takipçilerinin beğenisine sundu. Şimdilerde 5 aylık hamile olan ünlü ismin büyüyen karnıyla verdiği poz, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Öte yandan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda rotalarını Bodrum’a çevirmişti. Bodrum’da birlikte vakit geçiren ünlü çiftten Başak Dizer, son olarak aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Instagram’da 805 bin takipçisi bulunan stil danışmanı, “Bodrum Bodrum” notuyla peş peşe fotoğraflar paylaştı. Dizer’in kısa sürede binlerce fazla beğeni alan bu gönderisine, başta ünlü isimler olmak üzere tüm sevenlerinden yorum yağmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ, öncesinde Beyoğlu’nda bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı. Heyecanı ve mutluluğu her halinden belli olan oyuncu, bebekle ilgili ilk kez konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

“ÇOK MUTLUYUZ”

“Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık.”

CNNTürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar