Connect with us

Dünya

Beşiktaş yeni sezon formalarını tanıtım filmiyle duyurdu

120 yılı geride bırakarak kulüp için özel bir seneyi de kutlayacak olan Beşiktaş futbol takımının 2022-2023 sezonu formaları, siyah-beyazlı taraftarlarla buluştu. Beşiktaş, yeni sezon formalarını yayınladığı tanıtım filmiyle duyurdu.

Published

on

By

Beşiktaş adidas tarafından hazırlanan 2022-23 sezonu formaları taraftarlarının beğenisine sunuldu. Ev sahibi formasında sadelik ön plana çıkarılırken siyah-beyaz kendinden çubuk desenli özel bir kumaş kullanıldı. Bu file çubuklar forma içindeki hava sirkülasyonunu maksimize ederken formaya da şık bir görünüm kazandırıyor.

Deplasman formasında ise kulüp tarihinde önemli yeri olan siyah-beyaz çubuklu desen yeniden yorumlanıyor. Geçmiş sezonlarda siyah ağırlıklı tasarlanan forma bu kez beyaz forma ile ortak bir tasarım diline sahip olacak şekilde beyaz ağırlıklı olarak tasarlandı.

Üçüncü formada kullanılan renk ve desenler kartal tüyü deseninin adidas’ın futuristik tasarım dili ile harmanlanması neticesinde elde edildi. Bu forma aynı zamanda günlük stil forma konseptine güzel bir örnek olarak yeni sezonda yerini alıyor.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar