Connect with us

Magazin

Bestemsu Özdemir: Sürekli fotoğraf çekilip Instagram’a koyan erkekler bana itici geliyor

Bir markanın 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tanıtımına katılan Bestemsu Özdemir, göğüs dekolteli kombiniyle dikkat çekti. Özel hayatında bir türlü yüzü gülmeyen oyuncu, “İlişkideki kriterim adam olsun, insan olsun” açıklamasında bulundu.

Published

on

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Geçtiğimiz gün Mizalle’nin yeni koleksiyonun tanıtıldığı lansmana katılan isimler arasında, oyuncu Bestemsu Özdemir de yer aldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özdemir, dekolteli kombiniyle ilgili “Farklı giyinmeyi seviyorum. Sosyal medyadan birçok yorum alıyorum ama çoluğum çocuğum olmadığı için umursamıyorum. Artık sosyal medya çok kirlendi.” dedi.

29 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin “Özel hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna ise “Gitmiyor.” yanıtını verdi. Bestemsu Özdemir, daha sonra “En çok dert yakındığım konu benimle alakalı olmaması. Ne yazık ki ilişki konusunda mutlu olamıyorum.” ifadelerini kullandı.

Özdemir ayrıca, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın “Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Sosyal medyada vakit geçiren erkekler bana göre değil.” şeklindeki açıklamalarının hatırlatılmasının ardından şunları söyledi:

Bence Hülya Avşar son derece haklı. Sürekli fotoğraf çekilip koyan erkek bana itici geliyor. Benim ilişkideki kriterim ‘adam’ olsun, ‘insan’ olsun.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar