Connect with us

Dünya

Bill Gates itiraf etti: Sevgisiz bir evlilikti

Bill Gates, yakın arkadaşlarına bir süredir eşi ile ayrı hayatlar yaşadıklarını ve sevgisiz bir evliliklerinin olduğunu söyledi.

Published

on

By

Bill Gates ve Melinda Gates çifti, geçen hafta 27 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıklamıştı. Çiftin bu kararı nedeniyle kamuoyunda sık sık evlilikleriyle ilgili söylentiler de çıkmaya devam ediyor.

Son olarak ismini vermek istemeyen bir kaynak, çiftin boşanma nedenleri arasında Melinda Gates’in, Bill Gates ile Jeffrey Epstein arasındaki ilişkiden rahatsız olması gösterilmişti.

Çıkan bu söylentinin ardından, New York Post’ta Bill Gates’in yakın arkadaşlarına bu evliliğin uzun süredir sevgisiz bir şekilde devam ettiğini anlatması yer aldı. Öte yandan New York Post, Melinda Gates’in Katolik inancı nedeniyle boşanma kararıyla mücadele ettiğini yazdı.

New York Post’taki habere göre Gates, golf sahasında arkadaşlarına evliliklerinin sevgisiz olduğunu ve bir süredir ayrı hayatlar yaşadıklarını söyledi. Çift 1994’te Hawaii’deki bir golf sahasında evlenmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar