Connect with us

Dünya

Bill Gates’in kızı imam nikahı kıydırarak evlendi

Dünyanın en zengin iş insanlarından Bill Gates’in en büyük kızı Jennifer, Mısırlı nişanlısı Nayel Nassar ile evlendi. Çift, resmi nikahtan bir gün önce damadın inancı gereği imam nikahı da kıydırdı.

Published

on

By

Microsoft’un kurucularından ve dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Bill Gates’in en büyük kızı Jennifer Gates, Mısırlı jokey nişanlısı Nayel Nassar ile evlendi. Çiftin, Nassar’ın inancı gereği cuma günü imam nikahı kıydırdığı, cumartesi günü de 300 kişinin katıldığı düğünde resmi nikahla evlendiği belirtildi.

Bill Gates ile geçtiğimiz aylarda boşandığı Melinda Gates’in evliliğinden ilk çocukları olan 25 yaşındaki Jennifer Gates, tıp öğrencisi. Jennifer Gates, binicilik merakıyla da tanınıyor. Mısırlı olan 30 yaşındaki Nassar da, bir olimpik engelli atlamacı.

Daily Mail gazetesinin haberine göre, Jennifer Gates ile Nayel Nassar’ın imam nikahı New York’un Kuzey Salem bölgesindeki 16 milyon dolarlık bir çiftlik evinde kıyıldı; düğün ise Bill Gates’in New York’un Westchester bölgesindeki evinde yapıldı. Çift ilk danslarını da Elton John’un ‘Can you feel the love tonight? (Bu gece aşkı hissedebiliyor musun?)’ şarkısı eşliğinde yaparken, Jennifer Gates Vera Wang tasarımı bir gelinlik tercih etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar