Connect with us

Magazin

Billur Kalkavan’dan sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Hamdi Alkan’ın paylaşımı ile akciğer kanseri tedavisi gördüğü ortaya çıkan oyuncu Billur Kalkavan, sağlık durumuyla ilgili sevenlerini sık sık bilgilendiriyor. Geçtiğimiz haftalarda hastaneden taburcu olan Billur Kalkavan, şimdilerde evinde istirahat ediyor. Billur Kalkavan, şimdi ise son durumuyla alakalı bilgi verdi. 

Published

on

Mayıs ayında akciğer kanserine yakalandığını açıklayan Billur Kalkavan, uzun aradan sonra paylaşım yaparak, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sitemde bulunan takipçilerine de seslenen Kalkavan, ‘kolay şeyler yaşamıyorum’ dedi.

Kalkavan “Biliyorum epeydir paylaşım yapmadım. Herkes arıyor soruyor. Ama cevap verecek halim olmadı” dedikten sonra yaşadığı süreci anlattı. Hastanede zatürre olduğunu açıklayan Kalkavan, akciğerinden su alındığını söyledi. “Bayağı tatsız şeyler yaşadım.

Hastanede zatürre olduğunu açıklayan Kalkavan, akciğerinden su alındığını söyledi. “Bayağı tatsız şeyler yaşadım.

O yüzden hiç enerjim olmadı güzel paylaşımlar yapacak” diyen oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama merak etmeyin tedavilerim çok güzel ilerliyor. Sadece nefes almakta biraz zorlanıyorum. Ciğerimden su boşaltıldı. Tedavilerim, kemoterapi güzel gidiyor.” ‘Lütfen bana sitem etmeyin’ sözleriyle takipçilerinde ricada bulunan ünlü isim ‘biraz anlayışlı olun, kolay şeyler yaşamıyorum’ dedi. Öte yandan Kalkavan’a en büyük destekçisi aşkı Buğra… Genç sevgilisi Kalkavan’ın bir an olsun bile yalnız bırakmıyor.

 

 

 

 

Haber: Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar