Connect with us

Magazin

Bir ay önce kaza geçiren Belçim Bilgin yaşadıklarını anlattı

Bir ay önce geçirdiği kazada beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin, korseli fotoğraflarını paylaşarak o süreçte yaşadıklarını anlattı.

Published

on

Oyuncu Belçim Bilgin, 17 Nisan’da Kapadokya tatilinden İstanbul’a dönerken trafik kazası geçirdi.

Beli çıkan ve bir süredir evinde istirahatte olan Bilgin, sosyal medya hesabından yaşadığı süreci anlattı.

“HAYATI UZAKTAN İZLİYORUM”

Instagram’dan korseli fotoğraflarını paylaşan Bilgin, şunları yazdı:

* Yine değişme zamanı, ağırlıkların tümüne, faydasız her türlü olma haline bir cesaret veda etme, dengeyi bulma, yeniden doğma zamanı!

* Dolunayın aydınlattığı geçen Paskalya gecesi 17 Nisan’da Kapadokya’da bir mağaradan belki de en eski olma halime zamanda göz kırpmış dönüyordum İstanbul’a, kaza geçirdim! Daha önce yaşadığım yerden çıktı üstelik!

* Uzaktan izliyorum bir süredir hayatı, çılgın akışı! Şansa çok ihtiyacımız var orası kesin.

“ALDIĞINIZ NEFES GÜZELLİKLER GETİRSİN”

* Paskalya yeniden doğumu, Şeker Bayramı birliği, 23 Nisan çocuklarımızı, Hıdırellez dileklerimizi, 16 Mayıs ay tutulması büyük değişimi hatırlatarak, güçlendirerek bizi hazırladı sanki yeni bahara, yaza.

* Hayatı eve sığdırmayı tartışırken; bir süredir yatağa sığdırmak zorunda kalınca, bileti kendime, yoğun, bitmeyen bir seyir halindeyim.

* Sürekli değişen ruh hallerim, kucağımda cevaplarını bulmam gereken sorular, anlaşılmayı bekleyen işaretler, sevgileriyle, özveriyle yaşamın en içtenlikli şarkısını şevketle fısıldayan şahane kız kardeşlerim, dostlarım, biricik ailem, sevgilim, canımın ta en içi oğlum ve en karanlıklarda kaybolduğumda kendini mucizeleriyle gösteren evrenin ilahi aritmetiği. Yalnız değiliz!

* Şaşkın, hayran, minnettar sevgilerimi gönderiyorum! Aldığınız nefes güzellikler getirsin!

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar