Connect with us

Magazin

Bir ayda 10 kilo veren Nurgül Yeşilçay meslektaşlarına seslendi: Haydi kızlar, neredesiniz?

Nurgül Yeşilçay meslektaşlarına seslendi: Haydi kızlar, neredesiniz?

Published

on

By

Özgü Namal’ın son halini gören Nurgül Yeşilçay’dan özlem dolu paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yeşilçay, meslektaşlarına seslendi.

Oyuncu, “Bugün Özgü Namal’ı gördüm. Onu seyretmeyi ne kadar özledim. Bizim jenerasyonda çok iyi isimler var. Mesela Sanem Çelik’i de özledim.”

“Bazen rakip olmayı, bazen omuz omuza olmayı bazen de bir işi beraber sırtlamayı… Bir de Başak Köklükaya’yı… Haydi kızlar, neredesiniz?” diye yazdı.

Öte yandan; yaptığı paylaşımlarla ve yorumlarla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu Nurgül Yeşilçay son olarak verdiği kilolarla dikkat çekmişti. 46 yaşındaki oyuncu 16 saat aç kaldığını belirterek 1 ayda 10 kilo verdiğini açıklamıştı.

Fit görüntüsüyle dikkat çeken Nurgül Yeşilçay kırmızı elbisesiyle sosyal medyayı salladı. Nurgül Yeşilçay’ın peş peşe yayınladığı karelere beğeni yağarken güzel oyuncu paylaşımlarından birine “Ya ben yakında kilo milo alırım bunu da koyayım gözümün önünde dursun” dedi

Protein ağırlıklı beslendiğini söyleyen Yeşilçay sırrını “16 saat aç kalıyorum, gözaltı torbalarıma yumurta akı, selülitlerim için filtre kahve kullanıyorum” sözleriyle açıklamıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar