Connect with us

Magazin

Biran Damla Yılmaz bir barınağa giderek saatlerce köpekleri besledi

Şimdilerde ‘Yasak Elma’ adlı dizide rol alan Damla Biran Yılmaz, geçtiğimiz hafta sonu Silivri’deki bir barınağa giderek saatlerce köpekleri besledi. Barınaktaki hayvanların sahiplenilmesi için sevenlerine çağrıda bulunan Yılmaz, “İstedikleri şey sadece sevgi. Hadi bize ihtiyacı olan çocukların sesi olalım” ifadelerini kullandı.

Published

on

Hayvanlara olan sevgisi ve düşkünlüğü ile bilinen oyuncu Biran Damla Yılmaz, hafta sonu Silivri Canları Barınağı’nı ziyaret etti. Uzun süredir barınağa destek olan ve daha önce oradan bir köpek sahiplenen Yılmaz, saatlerce hayvanları besledi ve onlarla oyunlar oynadı.

O anları sosyal medya hesabından da yayınlayan Biran Damla Yılmaz, barınaktaki köpeklerin sahiplenilmesi için hayranlarına çağrıda bulundu.

24 yaşındaki oyuncu, paylaşımında; “Yüzlerce çocukla tanıştım. İstedikleri şey sadece sevgi. Onlarla yüz yüze gelince kendi adıma ve insanlık adına çok utandım. Hadi bize ihtiyacı olan çocukların sesi olalım. Onların koşulsuz sevgisi ile şifa bulalım” ifadelerine yer verdi.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar