Connect with us

Dünya

‘Bizim Köyün Kızları’nda büyük panik! Yarışmacı tekneden denize düştü

Yarışma programı Bizim Köyün Kızları, çekimler sırasında yaşanan talihsiz bir kaza ile gündeme geldi. Yarışmacılardan Gizem Zehra Köylü, program sırasında denize düştü. Olaya tekne mürettebatı müdahale ederken, yarışmacının sağlık duruma ilişkin yapım ekibinden açıklama geldi.

Published

on

By

TRT1 ekranlarında Hafta içi her gün ekrana gelen Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programında Büyük bir talihsizlik yaşandı. 4’er kişiden oluşan 8 kız bir yarışma etabı için balık tutmak üzere Kefken Limanı’ndan 17 metrelik bir balıkçı teknesi ile birlikte limandan ayrıldı ve 10 mil açıkta İlk balık ağını çektikten sonra tutulan balıkları ayıklamak üzere teknenin güvertesine çıkan yarışmacılardan Gizem Zehra Köylü (19) isimli yarışmacı talihsiz bir şekilde denize düştü. O esnada teknede büyük bir panik yaşandı.

Gizem’in takım arkadaşları Bu yaşananlar üzerine şoka girerken tekne mürettebatı hemen olaya müdahale etti. Mürettebat hemen ip ve can simidi atarak genç kızı Karadeniz’in soğuk sularından çıkardı. Kıyıdan yaklaşık 10 deniz mili uzakta yaşanan bu talihsiz olayda genç yarışmacı hemen teknenin kamarasına alındı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Programın yapımcılığını üstlenen Karga Film’den alınan bilgilere göre yarışmacının sağlık durumunun iyi olduğu ve devam eden günlerde yarışmaya devam ettiği bildirildi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar