Connect with us

Dünya

Boris Johnson ve eşi Carrie, bebekleri Romy’nin köpekleri Dilyn’la olan resimlerini paylaştı

Boris Johnson ve Carrie Johnson çifti, Kovid aşı merkeziyle yaptıkları görüntülü görüşme esnasında, yanlarında evcil köpekleri Dilyn uyurken bebekleri Romy’nin olduğu fotoğrafları paylaştı.

Published

on

Johnson çifti, Merkez ve Batı Warrington aşılama kliniğindeki ekibe önderlik eden doktor Laura Mount  ile görüşürken Carrie’nin gözlerinin parladığı dikkat çekti.

Başbakan, eşi Carrie’nin kucağında mavi bir battaniyeye sarılmış yeni doğan kızları Romy ve köpekleri Dilyn’ın da yan taraflarında uyuduğu bir tabloda görüntülendi.

Romy, 9 Aralık tarihinde bir Londra hastanesinde dünyaya gelmişti. Birkaç gün sonraysa tam adının Romy Iris Charlotte Johnson olduğu söylenmişti.

Bebeğin ismi başbakanın bu yılın Eylül ayında 79 yaşında kaybettiği annesi Charlotte Johnson Wahl’dan geliyor.

Iris ismini ise Yunanca gökkuşağı anlamına gelen ve Carrie’nin bu sene başında yaptığı düşüğe atfen aldığı ifade edilmişti.

Rosemary adı ise aynı ismi taşıyan halasından kaynaklı olarak verilmişti.

Carrie Johnson, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda oğulları Wilf’in abi rolüne uyum sağladığını ve bebek Romy’ye sevgi gösterdiğini ifade etmişti.

Ayrıca Carrie, doğum yaptığı University College Hospital’deki doğum ekibine minnetlerini iletmeyi de unutmamıştı.

57 yaşındaki Boris Johnson ise doğum boyunca eşinin yanındaydı ve doğumdan sonra eşi eve dönmeden önce hastanede ziyaretine gitmeyi de ihmal etmemişti.

Kaynak: The Sun

Derleyen: Oğuzcan Acar

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar